Eliminacje Regionalne V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 kwietnia 2018

Uprzejmie informujemy, że Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód przy współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku jest organizatorem Eliminacji Regionalnych V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German. Eliminacje odbędą się 16.06.2018 r. w Białymstoku. Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do 10.05.2018 r.

plakat

W Festiwalu w kategorii konkursowej mogą brać udział osoby w wieku 18-28 lat. 18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszeniowego, a 28 lat ukończone w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2018. Uczestnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca zakwalifikują się do Finału Krajowego Festiwalu.

W Festiwalu w kategorii pozakonkursowej uczestnikami mogą być osoby nie spełniające kryteriów podanych wyżej na przykład uczniowie szkół ponad gimnazjalnych poniżej 18 roku życia, osoby które przekroczyły 28 rok życia oraz nie posiadające polskiego obywatelstwa.

Szczegółowe informacje dla osób zainteresowanych tj. regulamin Eliminacji oraz formularz zgłoszeniowy zostaną przesłane na podany adres e-mailowy potencjalnego uczestnika. Adres e-mailowy osoby zainteresowanej należy przesłać na e-mail: swpw.bialystok@wp.pl. Informacji udzielamy również telefonicznie: 660290633;505171688.
<!--[if gte mso 9]> <w:LsdExce