Portal Informacyjny Gminy Boćki

Archiwum

Artykuły

23 maja 2017

Ogłoszenie Muzeum w Bielsku Podlaskim

W 2017 r. Muzeum w Bielsku Podlaskim kontynuuje prace badawcze skupiające się na ręczniku ludowym Ziemi Bielskiej. Działania prowadzone w ramach projektu „Spotkajmy się na ławeczce. Badania terenowe ręcznika ludowego ziemi bielskiej”. W dniach od 14 do 22 lipca pracownicy Muzeum w Bielsku Podlaskim oraz studenci z Polski i Białorusi odwiedzą wsie w wymienionych gminach, gdzie będą poszukiwać ręczników ludowych w celu ich opisania i sfotografowania. Wszystkie osoby będą posiadały identyfikatory z imieniem, nazwiskiem i nazwą instytucji prowadzącej badania - Muzeum w Bielsku Podlaskim.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie Muzeum w Bielsku Podlaskim
19 stycznia 2017

OD BIERNOŚCI DO AKTYWNOŚCI

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku rozpoczyna rekrutację do projektu  „OD BIERNOŚCI DO AKTYWNOŚCI – kompleksowe wsparcie osób młodych pozostających bez zatrudnienia do 29 roku życia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

 

logo

Czytaj więcej o: OD BIERNOŚCI DO AKTYWNOŚCI
27 stycznia 2017

„Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski"

logo

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych: „Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski", które odbędą się:

7 lutego 2017 roku w Bielsku Podlaskim (termin zgłoszeń upływa 3 lutego 2017),

10 lutego 2017 roku w Hajnówce (termin zgłoszeń upływa 8 lutego 2017),

15 lutego 2017 roku w Siemiatyczach (termin zgłoszeń upływa 13 lutego 2017).

Czytaj więcej o: „Dotacje na start – Startuj w Biznesie. Subregion bielski"
1 lutego 2017

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

krus logoKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.

Czytaj więcej o: Bezpieczne Gospodarstwo Rolne