Portal Informacyjny Gminy Boćki

Strona główna

Najnowsze aktualności

16 kwietnia 2018

Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie

logo

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na Wiosenne Targi Ogrodnicze Targi Pszczelarskie, które odbędą się 21-22 kwietnia 2018 roku.  Nasze Targi są idealną okazją do wiosennych zakupów ogrodniczych i sadowniczych na najbliższy sezon. Będzie możliwość zapoznania się z ofertami wielu wystawców, porównaniu cen i jakości produktów przez nich oferowanych oraz odmian roślin, które nas interesują.

Czytaj więcej o: Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie
Powiększ zdjęcie „Tradycyjny%20Stół%20Wielkanocny”
12 kwietnia 2018

Wojewódzki Konkursu Kulinarny „Tradycyjny Stół Wielkanocny”

W dniu 11 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie odbył się Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Tradycyjny Stół Wielkanocny”. Organizatorem był Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Naszą Gminę reprezentowały panie: Anna Szymczuk i Elżbieta Zbierajewska z Koła Gospodyń Wiejskich w Sielcu.

Marek Skomorowski
Czytaj więcej o: Wojewódzki Konkursu Kulinarny „Tradycyjny Stół Wielkanocny”
12 kwietnia 2018

Samoobrona kobiet

Bielska Inicjatywa Społeczna we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim zapraszają na zajęcia pd nazwą "Samoobrona dla kobiet".

Odbędą się one w kolejne piątki: 13 i 20 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Bielskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 2, a poprowadzi je mł. asp. Anna Mortel. Wstęp wolny. Zapisy - tel. 690 89 89 93. Więcej informacji w wydarzeniu na profilu facebookowym Bielskiej Inicjatywy Społecznej.

plakat

Czytaj więcej o: Samoobrona kobiet
11 kwietnia 2018

TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI ROLNIKÓW UBEZPIECZONYCH W KRUS

logo krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci łączony jest  z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego. Dzieci kierowane na turnus rehabilitacyjny muszą być samodzielne i zdolne do samoobsługi. Turnus rehabilitacyjny trwa 21 dni.

Czytaj więcej o: TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI ROLNIKÓW UBEZPIECZONYCH W KRUS