Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Boćki informuje, iż w okresie od 2 sierpnia 2021 roku do 31 sierpnia 2021 roku, przypada drugi termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.

Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej może złożyć wniosek  wraz z fakturami VAT potwierdzającymi zakup oleju napędowego do produkcji rolnej oraz zaświadczeniem  wydanym przez kierownika ARiMR  o liczbie DJP bydła będących w posiadaniu producenta rolnego. Faktury za zakup oleju napędowego w II terminie, powinny obejmować okres od 01 lutego 2021 roku do 31 lipca 2021 roku.

Limit roczny zwrotu podatku w 2021 roku wynosi: 100,00 zł * ilość ha użytków rolnych oraz 30,00 zł x średnia roczna liczba dużych jednostek przeliczeniowych bydła.

Stawka zwrotu za paliwo w 2021 roku wynosi: 1,00 zł na litr oleju napędowego.

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego w przypadku złożenia wniosku w drugim terminie nastąpi miesiącu październiku  przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.