Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

50-lecie Pożycia Małżeńskiego

W dniu 14 października 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach odbyła się uroczystość z udziałem małżeństw, które świętują w tym roku jubileusze wspólnego życia.

Z okazji 50-lecia Pożycia Małżeńskiego medal od Prezydenta RP otrzymali:

 1. Nina i Aleksander Kondraciuk
 2. Luba i Mikołaj Jakimiuk
 3. Maria i Józef Adamczuk
 4. Hieronima i Eugeniusz Szkodzińscy
 5. Mirosława i Marian Zalescy
 6. Róża i Władysław Kondrat
 7. Teresa i Eugeniusz Jakubowscy
 8. Zofia i Józef Jakubowscy
 9. Olga i Mikołaj Abramczuk
 10. Ludmiła i Eugeniusz Gruszewscy
 11. Józefa i Stanisław Piotrowscy

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud włożony w zapewnienie bytu rodzinie, za wychowanie dzieci i przeżycie w jednym związku małżeńskim Jubilaci zostali odznaczeni medalami przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dekoracji w imieniu Prezydenta RP medalami za „Długoletnie pożycie małżeńskie” dokonała Wójt Gminy – Dorota Kędra-Ptaszyńska. Wójt Gminy wyraziła swój podziw i uznanie dla Jubilatów oraz życzyła długich i pogodnych lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności oraz pogratulowała zebranym tak długiego stażu małżeńskiego.

Ponadto każda z par otrzymała upominki w postaci ręczników i dyplom lokalnych władz. Nie zabrakło również weselnego tortu, jak i symbolicznej lampki szampana. Po czym rozpoczęto świętowanie, które umilił występ Klub Seniora „Róże Jesieni”

Całe spotkanie było pełne wzruszeń. Naszym parom serdecznie gratulujemy i życzy dalszych lat razem w zdrowiu i otoczeniu rodziny.