Jesteś tutaj: Start / Archiwum

Archiwum

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

27 października 2017

BEZPŁATNA KASTRACJA PSÓW I KOTÓW NA TERENIE GMINY BOĆKI

logo piktogram


Zachęcamy mieszkańców Gminy Boćki do udziału w bezpłatnej akcji kastracji psów i kotów, którą zapoczątkowała w naszej Gminie Fundacja dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady. Zabiegi kastracji prowadzone są od 01.10.2017r. , akcja ma charakter czasowy.

Czytaj więcej o: BEZPŁATNA KASTRACJA PSÓW I KOTÓW NA TERENIE GMINY BOĆKI
2 listopada 2017

Szkolenie JPK VAT dla mikroprzedsiębiorców

info piktogram Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,5 min mikroprzedsiębiorców (firmy do 10 osób, rozliczające podatek VAT) dołączy do grona podatników VAT, którzy mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT).

 

Czytaj więcej o: Szkolenie JPK VAT dla mikroprzedsiębiorców
20 listopada 2017

Punkty informacyjno-doradcze LGD

logo

LGD rusza w teren do gmin członkowskich z punktami informacyjno-doradczymi. Punkty pełnią niejako funkcje „wyjazdowego” biura. W wyznaczonym dniu w każdym z punktów dostępni będą pracownicy LGD, którzy udzielać będą informacji na temat możliwości ubiegania się o środki w ramach LSR oraz działalności LGD.

Czytaj więcej o: Punkty informacyjno-doradcze LGD
29 listopada 2017

Duch, który umacnia miłość

Taka myśl przewodnia przyświecała organizatorom i uczestnikom tegorocznej Cecyliady w Boćkach. W niedzielę 26 listopada w miejscowej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się przegląd pieśni religijnej w wykonaniu chórów i solistów dziecięco-młodzieżowych. Wystąpiły zespoły: Iskierki i schola z Łubina Kościelnego, schola Karmelki z Bielska Podlaskiego, zespół Tęcza z Zespołu Szkół Specjalnych z Bielska Podlaskiego, chór szkolny z Dziadkowic i Bociek.

Teresa Modzelewska
Czytaj więcej o: Duch, który umacnia miłość
7 grudnia 2017

Nowe komputery w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boćkach

logo

Gminna Biblioteka Publiczna w Boćkach z przyjemnością informuje, że wniosek o dofinansowanie złożony w programie dotacyjnym Instytutu Książki "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2017" został rozpatrzony pozytywnie. Dzięki dofinansowaniu Instytutu Książki  biblioteka zakupiła sprzęt komputerowy który będzie służył czytelnikom i bibliotekarzom.

 

Czytaj więcej o: Nowe komputery w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boćkach