Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Kontakt

Czas pracy UG Boćki

Poniedziałek  

8.00 - 16.00

Wtorek

8.00 - 16.00

Środa  

8.00 - 16.00

Czwartek

8.00 - 16.00

Piątek

8.00 - 16.00

Rachunek bankowy Urzędu Gminy Boćki

prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Brańsku O/Boćki

96 8063 0001 0050 0500 2004 0002

Nr konta bankowego na które należy przekazywać wpłaty dotyczące: wadia na przetargi, zabezpieczenia należytego wykonania umów:

18 8063 0001 0050 0500 2004 0048

Gmina Boćki:

NIP: 543 20 67 060

REGON: 050659220

Dane do faktury:

Nabywca: Gmina Boćki, ul. Plac Armii Krajowej 3, 17-111 Boćki, NIP: 543 20 67 060

Odbiorca: Urząd Gminy Boćki, ul. Plac Armii Krajowej 3, 17-111 Boćki

 

Wykaz pracowników Urzędu Gminy Boćki

Nazwa stanowiska

Imię i nazwisko pracownika

e-mail

telefon

nr pokoju

Wójt Gminy

 Dorota

Kędra-Ptaszyńska

 

d.ptaszynska@gminabocki.pl

85 731 96 11

1

Sekretarz Gminy

Walenty Korycki

 

w.korycki@gminabocki.pl 

85 731 96 14

 

2

Sekretariat/ BOK

 

Katarzyna Uljanow

 

sekretariat@gminabocki.pl

85 731 96 10

fax 85 731 96 12

3

Przewodniczący Rady Gminy


Małgorzata Jóźwiak

85 731 96 13

4

 Kadry, sprawy organizacyjne, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

 Katarzyna Izdebska

 k.izdebska@gminabocki.pl

 85 731 96 15

 5

Księgowość podatkowa

Stypendia i dodatki mieszkaniowe, prace społeczno-użyteczne

Aneta Szuj

a.szuj@gminabocki.pl

85 731 96 16

 

 

6

 

 

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny

Świadczenia wychowawcze 500+

Koordynator dostępności

 

 

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ochrona zwierząt gospodarskich i domowych

Edyta Gawryluk

 

 

 

 

 

 

Monika Grygoruk

 

 

 

 

e.gawryluk@gminabocki.pl

85 731 96 27

 

 

 

 

 

m.grygoruk@gminabocki.pl

85 731 96 19

 

  

 

7

 

 

 

 

 

Warunki zabudowy,

fundusz sołecki

 

Monika Kruszewska

m.kruszewska@gminabocki.pl

85 731 96 19

9

Wymiar podatków i opłat

 

 

Urszula Turkowicz

 

 

u.turkowicz@gminabocki.pl

85 731 96 28

 

  10

USC, Archiwum, OSP

Katarzyna Piotrowska

k.piotrowska@gminabocki.pl

85 731 96 26

12

Skarbnik Gminy

Mirosława Andrzejuk

m.andrzejuk@gminabocki.pl

85 731 96 23

13

Księgowość budżetowa

 

Ewa Kolada

Alina Niechoda

Joanna Majewska

 

e.kolada@gminabocki.pl

a.niechoda@gminabocki.pl

j.majewska@gminabocki.pl

85 731 96 24

14

Ewidencja Ludności, Oświata, Obsługa RG,

Magdalena Kozłowska

m.kozlowska@gminabocki.pl

85 731 96 21

15

GOPS


Agnieszka Lipińska
Izabela Sawicka Dorota Rzepniewska

85 731 96 17

 

16

Kierownik GOPS

Barbara Tołoczko

gopsbocki@gminabocki.pl

85 731 96 18

17

 

Zastępca Wójta

Pozyskiwanie środków pozabudżetowych i drogownictwo

Milena Korniluk

m.korniluk@gminabocki.pl

85 731 96 22

18

Obrona cywilna Zarządzanie kryzysowe,

 

Administrator ds. niejawnych i zarządzania siecią

Paweł Ryżyk

 

 

 

Mariusz Kurowicki

p.ryzyk@gminabocki.pl

 

85 731 96 25

m.kurowicki@gminabocki.pl

85 731 96 25

 

 

19

Budownictwo i inwestycje gminne

Mirosław Kolejkowicz

m.kolejkowicz@gminabocki.pl

85 731 96 20

20

 

Inspektor Danych Osobowych

 

 Walenty Korycki

 ido@gminabocki.pl

85 731 96 14

 2

 

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Napisz do nas

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Artykuły