Nabór wniosków o udział w programie "Usuwanie folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczych"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 listopada 2019

logo

Wójt Gminy Boćki informuje, że Gmina Boćki zamierza wystąpić z wnioskiem do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  o dofinansowanie zadania "Usuwanie  folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej".

W związku z powyższym mieszkańcy (rolnicy) zainteresowani usunięciem w 2020 roku folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczych takich jak siatki, sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag powinni złożyć do Urzędu Gminy Boćki wniosek o udział w programie, w terminie do 30 listopada 2019 roku.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem dofinansowania w wysokości 100 % kosztów usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W przypadku nieotrzymania przez Gminę Boćki dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej" program nie będzie realizowany.

Wnioski należy składać w sekretariacie  Urzędu Gminy Boćki bądź w pokoju nr 9.

Wójt Gminy Boćki

Dorota Kędra-Ptaszyńska

 

Pliki do pobrania