Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Czas pracy UG Boćki

Poniedziałek  

8.00 - 16.00

Wtorek

8.00 - 16.00

Środa  

8.00 - 16.00

Czwartek

8.00 - 16.00

Piątek

8.00 - 16.00

Rachunek bankowy Urzędu Gminy Boćki

prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Brańsku O/Boćki

96 8063 0001 0050 0500 2004 0002

Nr konta bankowego na które należy przekazywać wpłaty dotyczące: wadia na przetargi, zabezpieczenia należytego wykonania umów:

18 8063 0001 0050 0500 2004 0048

NIP UG Boćki 543-00-07-131

 

Wykaz pracowników Urzędu Gminy Boćki

Nazwa stanowiska

Imię i nazwisko pracownika

e-mail

nr pokoju

nr telefonu

 

Pełniący Funkcję Wójta Gminy

 

Stanisław Charyton

s.charyton@gminabocki.pl

1

85 731 96 11

Sekretarz Gminy

Stanisław Charyton

s.charyton@gminabocki.pl

2

85 731 96 14

Sekretariat/ BOK

 

Katarzyna Uljanow

 

sekretariat@gminabocki.pl

3

85 731 96 10
85 731 31 60

fax  85 731 96 12

Przewodniczący  Rady Gminy

Paweł Rzepniewski

 

4

85 731 96 13

Obsługa RG, sprawy pracownicze, wydawanie zezwoleń na alkohol

 

Helena Kłosińska

 

h.klosinska@gminabocki.pl

 

5

85 731 96 15

Księgowość podatkowa

 

Stypendia i dodatki mieszkaniowe, prace społeczno-użyteczne

Nina Iwaniuk

 

 

 

Aneta Szuj

n.iwaniuk@gminabocki.pl

 

 

 

a.szuj@gminabocki.pl

 

 

6

 

 

 

 

85 731 96 16

Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny

Świadczenia wychowawcze 500+

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ochrona zwierząt gospodarskich i domowych

Edyta Gawryluk

 

 

Monika Grygoruk

 

 

 

 

 

e.gawryluk@gminabocki.pl

 

 

m.grygoruk@gminabocki.pl

 

 

  

 

7

 

 

 

 

 

85 731 96 27

 

 

 

Warunki zabudowy,

fundusz sołecki

 

Monika Kruszewska

m.kruszewska@gminabocki.pl

9

85 731 96 27

Wymiar podatków i opłat

 

Wymiar podatków i opłat

Urszula Turkowicz

 

 

Eugenia Oniszczuk

u.turkowicz@gminabocki.pl

 

 

 

e.oniszczuk@gminabocki.pl

 

 

10

 

 

85 731 96 28

USC, Archiwum, OSP

Katarzyna Piotrowska

k.piotrowska@gminabocki.pl

12

85 731 96 26

Skarbnik Gminy

Mirosława Andrzejuk

m.andrzejuk@gminabocki.pl

13

85 731 96 23
 

Księgowość budżetowa

 

 

Ewa Kolada

Alina Niechoda

Anna Żukowska

 

e.kolada@gminabocki.pl

a.niechoda@gminabocki.pl

a.zukowska@gminabocki.pl

 

14

85 731 96 24

Ewidencja Ludności, oświata

Magdalena Kozłowska

m.kozlowska@gminabocki.pl

15

85 731 96 21

GOPS


Agnieszka Lipińska
Izabela Sawicka Dorota Rzepniewska

 

 

16

 

85 731 96 17

Kierownik GOPS

Barbara Tołoczko

gops_bocki@op.pl

17

85 731 96 18

Drogownictwo, transport i inwestycje drogowe

Piotr Szymczuk

p.szymczuk@gminabocki.pl

18

85 731 96 22

Obrona cywilna Zarządzanie kryzysowe,

 

 

Administrator ds. niejawnych i zarządzania siecią

Tadeusz Jabłoński

 

 

 

Mariusz Kurowicki

t.jablonski@gminabocki.pl

 

 

 

m.kurowicki@gminabocki.pl

 

 

19

 

 

85 731 96 25

Budownictwo i inwestycje gminne

Mirosław Kolejkowicz

m.kolejkowicz@gminabocki.pl

20

85 731 96 20

Promocja i rozwój gminy, pozyskiwanie środków POKL

Dorota Kędra-Ptaszyńska

d.ptaszynska@gminabocki.pl

Budynek CKT

Plac Armii Krajowej 5

85 731 31 42

 

Formularz kontaktowy

Kontakt



Twój numer IP: 54.196.107.244 | ec2-54-196-107-244.compute-1.amazonaws.com |

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne.
Dla przykładu: 2+1 daje 3.