Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Boćki

logo

W związku z przyznaniem Gminie Boćki dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na realizację inwestycji pn. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Boćki, zachęcamy Państwa do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam poznać potrzeby Mieszkańców Gminy i ich pomysły na to co w ramach tej inwestycji mogłoby powstać na terenie parków oraz przy stawach w miejscowości Boćki.

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7zBNpKsbNLnZBEChS8ccQtfM-GQS-6C4xzONv6lsE32lmUw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Przewidywana wartość Inwestycji: 3.200.000,00

Kwota otrzymanego dofinansowania: 2.880.000,00

Deklarowana kwota udziału własnego Gminy: 320.000,00

Opis inwestycji: Zadanie ma na celu zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez modernizację parków w miejscowości Boćki polegającą na rekultywacji terenu, stworzeniu alejek spacerowych, montażu elementów małej infrastruktury,wykonaniu oświetlenia oraz nowych nasadzeń i trawników. Dodatkowo zaplanowano zagospodarowanie terenu w centrum miejscowości przy stawach poprzez utworzenie miejsc rekreacyjnych i sportowych na potrzeby mieszkańców oraz turystów. Planuje się przeprowadzenie rekultywacji terenu oraz stawów,stworzenie części wędkarskiej, wykonanie ciągów pieszych, kładek, wykonanie pomostów, sanitariaty, montaż urządzeń rekreacyjnych, oświetlenie terenu, montaż elementów małej architektury, w tym altanę, ławki, kosze na śmieci, kompletu kontenerów na odpady, oraz stojaki na rowery . Zadanie pozwoli na stworzenie miejsc będących wizytówką gminy, miejsc które będą służyć lokalnej społeczności oraz przyciągać turystów. Zadanie częściowo wpisywać się będzie w program rewitalizacji gminy. Zadanie będzie wykonywane w formule zaprojektuj i wybuduj. Inwestycja zostanie zaprojektowana tak aby stworzyć przestrzeń, która stanie się atrakcyjnym miejscem spotkań i rekreacji dla mieszkańców oraz turystów.