Jesteś tutaj: Start / Archiwum

Archiwum

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

14 września 2017

Złóż wniosek przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia

cu baner

Jeśli posiadasz podpis elektroniczny lub profil zaufany,  możesz załatwiać urzędowe sprawy przez Internet – za pomocą aplikacji Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia.

Przykładowo, przez stronę internetową możesz złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego,  wysłać pismo ogólne lub wniosek o udostępnienie informacji publicznej.  

Czytaj więcej o: Złóż wniosek przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia
15 września 2017

Złóż wniosek o dowód osobisty przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia

Twój dowód osobisty stracił ważność? – złóż wniosek o nowy przez Internet

W województwie podlaskim komunikację z administracją przez Internet umożliwia Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia, który znajdziesz pod adresem: cu.wrotapodlasia.pl

logo

Czytaj więcej o: Złóż wniosek o dowód osobisty przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia
13 listopada 2017

Zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacji Województwa Podlaskiego

Gmina Boćki w ramach umowy z dnia 23 maja 2017 roku pomiędzy Gminą Boćki a Województwem Podlaskim otrzymała pomoc finansową w kwocie 7.000 zł. dla jednostek samorządu terytorialnego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Wyżej wymieniona dotacja  z budżetu Województwa Podlaskiego wraz z wkładem własnym jednostek OSP Dubno i OSP Andryjanki umożliwiła zakup ubrania specjalnego ochronnego oraz butów strażackich gumowych  (wraz z wkładką trudnopalną) dla w/w jednostek.

Czytaj więcej o: Zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacji Województwa Podlaskiego
5 kwietnia 2018

Szanowni Czytelnicy

logoGminna Biblioteka Publiczna w Boćkach pragnie poinformować, że katalog naszych zbiorów jest dostępny on-line. Biblioteka kataloguje i udostępnia swoje zbiory jednocześnie w dwóch miejscach: w naszym serwisie oraz  na stronie szukamksiążki.pl

Czytaj więcej o: Szanowni Czytelnicy
15 lutego 2019

„Mała książka - wielki człowiek”

logo

 

Uwaga rodzice dzieci urodzonych w 2016

Gminna Biblioteka Publiczna w Boćkach realizuje rozpoczęty w 2018 roku projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

 

Czytaj więcej o: „Mała książka - wielki człowiek”