Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

16 listopada 2020

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Boćki”

logoGmina Boćki  informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Boćki”  jest dofinansowane ze środków ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

W okresie od 1.10.2020 do 16.11.2020 r. odebrano i unieszkodliwiono łącznie 55 Mg odpadów azbestowych z 25 posesji  z terenu Gminy Boćki. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 19 602 zł, w tym 13 604 zł pochodzi z dotacji WFOŚiGW w Białymstoku.

12 października 2020

OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

ROR-IX.7131.5.2020  OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego w sprawie dokonania podziału Województwa Podlaskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodów łowieckich

Czytaj więcej o: OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
14 września 2020

Informacja

logoInformujemy, że Gmina Boćki zakończyła realizację projektu pt. „Zakup oraz montaż klimatyzacji, zakup oraz montaż drzwi w remizie OSP Boćki” ”, którego celem głównym było była poprawa warunków użytkowych budynku.

Zadanie zostało współfinansowane przy pomocy środków z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach ,,Programu odnowy wsi województwa podlaskiego” na realizację zadań istotnych dla sołectw z terenu województwa.

Czytaj więcej o: Informacja
20 sierpnia 2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

logoZakup używanego samochodu pożarniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubnie z przeznaczeniem na cele ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej o: ZAPYTANIE OFERTOWE