Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Aktualności

Artykuły

 • Kartka z kalendarza

  W tym roku na 16 stycznia przypada Blue Monday czyli „najbardziej depresyjny dzień roku”

  Co to jest Blue Monday ?

  Blue Monday (pol. Najbardziej depresyjny dzień w roku) – wprowadził w 2005 roku Cliff Arnall – brytyjski psycholog, pracownik Cardiff University. Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne (krótki dzień, niskie nasłonecznienie), psychologiczne (świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych) i ekonomiczne (czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi) (źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday)

  Czytaj Więcej o: Kartka z kalendarza
 • OGŁOSZENIE

  W trzeci czwartek  każdego miesiąca w budynku byłego Urzędu  Gminy Boćki, ul. Plac Armii Krajowej 5 odbywają się dyżury psychologa w ramach prowadzonego punktu konsultacyjno-informacyjnego dla osób  z problemem alkoholowym, członków  ich rodzin oraz wszystkich osób potrzebujących wsparcia  z  zakresu  uzależnienia  alkoholowego.  

  Najbliższe spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2023 r.          

  Zainteresowane osoby zapraszamy na rozmowy indywidualne  w  godz.  10.00 – 12.00

  PORADY SĄ  BEZPŁATNE

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • Punkt konsultacyjny

  Punkt  konsultacyjny

  jeśli picie alkoholu jest problemem dla Ciebie lub kogoś z twoich bliskich, podejrzewasz uzależnienie u bliskiej Ci osoby, jesteś uwikłany w przemoc domową, jesteś dorosłym dzieckiem alkoholika lub  potrzebujesz porady w trudnej sytuacji życiowej, zapraszamy do punktu konsultacyjno-informacyjnego, w którym  udzielane są przez psychologa porady i konsultacje w zakresie  szeroko rozumianej problematyki uzależnień Oferta punktu  skierowana jest do osób osoby uzależnionych, używających szkodliwie ,współuzależnionych , członków ich rodzin oraz osób im bliskich.

  Nieodpłatne spotkania o charakterze konsultacyjnym i motywacyjnym dla osób zgłaszającymi się z własnej inicjatywy, odbywają się w trzeci czwartek każdego miesiąca w godz. 10.00 – 12.00  w budynku obok Urzędu Gminy Boćki, ul. Plac Armii Krajowej 5.

  Czytaj Więcej o: Punkt konsultacyjny