Projekty zrealizowane

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

31 sierpnia 2016

"BYĆ OTWARTYM I KOMPETENTNYM - BIURO OBSŁUGI KLIENTA W GMINIE BOĆKI"

Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr w partnerstwie z Gminą Boćki od 1 listopada 2011 roku do 28 lutego 2013 roku realizuje projekt "Być Otwartym i Kompetentnym - Biuro Obsługi Klienta w Gminie Boćki". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej o: "BYĆ OTWARTYM I KOMPETENTNYM - BIURO OBSŁUGI KLIENTA W GMINIE BOĆKI"
31 sierpnia 2016

Klub Przedszkolaka BOCIEK

logo projekt

Pomysł na projekt Klub Przedszkolaka BOCIEK zrodził się podczas rozmów z kobietami, które chciały być aktywne zawodowo, ale nie mogły z powodu braku opieki nad dzieckiem. Pani Dorota Kędra - Ptaszyńska pracująca wtedy przy Aktywizacji Jednostek Samorządu Terytorialnego i Organizacji Pozarządowych często spotykała się z sytuacjami, kiedy okazywało się, że nie tylko panie, ale i panowie mają świadomość potrzeby posłania dziecka do przedszkola i korzyści z tego płynących.

Czytaj więcej o: Klub Przedszkolaka BOCIEK
31 sierpnia 2016

Fabryka Optymizmu 50+

Celem projektu jest utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej (CAL), które będzie oferować nowe metody indywidualnego i środowiskowego wsparcia na rzecz aktywizacji zawodowej i integracji społecznej. Działalność CAL zakłada zaangażowanie społeczności do rozwiązywania konkretnych problemów jako podstawowy element swojej skuteczności.

Czytaj więcej o: Fabryka Optymizmu 50+
31 sierpnia 2016

Profesjonalista w kulturze - edukacja muzyczna na wsi

logo projekt

Stowarzyszenie KLEKOCIAKI zostało założone w 2008 po realizacji przez Gminny Ośrodek Kultury projektu „Profesjonalista w kulturze – edukacja muzyczna na wsi”. Grupa beneficjentów tego projektu chciała dalej rozwijać swoje zainteresowania, a także doskonalić to, czego nauczyli się w trakcie trwania projektu.

 

Czytaj więcej o: Profesjonalista w kulturze - edukacja muzyczna na wsi
31 sierpnia 2016

Dziedzictwo kulturowe Gminy Boćki

Dziedzictwo kulturowe Gminy Boćki - reorientacja zawodowa i nowe miejsca pracy dla osób odchodzących z rolnictwa

logo projekt

Dziedzictwo kulturowe, czyli to co było, jest i będzie dumą mieszkańców Podlasia winno i staje się okazją do dostosowania osób odchodzących z rolnictwa do funkcjonowania w zmieniających się warunkach społeczno-ekonomicznych. Staje się szansą na utworzenie miejsc pracy poza rolnictwem przy wykorzystaniu potencjału regionu, nie zapominając o kulturze, tożsamości i jego specyfice.

 

Czytaj więcej o: Dziedzictwo kulturowe Gminy Boćki