Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - „Szukanie Jajka”
17 kwietnia 2019

„Szukanie Jajka”

14 kwietnia 2019 r. (niedziela) o 14.00. odbyły się warsztaty wielkanocne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach. W tym roku warsztaty miały formę zabawy plenerowej. Dzieci, które brały udział w zabawie, dostały mapy na podstawie których, szły określoną trasą i rozwiązywały zadania umieszczone na trasie. Część trasy była oznakowana znakami (strzałkami) na asfalcie, a także numerami zadań, dzięki czemu dzieci ćwiczyły nie tylko umiejętne czytanie mapy, ale również spostrzegawczość w terenie. Jedno z zadań brzmiało: „Wejdźcie do sklepu i zapytajcie czy jest suchy chleb dla konia”, wykonując to zadanie dostawało się od Pani w kasie kopertę z kolejnym zadaniem, które polegało na tym, aby do następnego punktu trasy iść tyłem. Bardzo dziękujemy Paniom ze sklepu, że wzięły udział w naszej zabawie.

Czytaj więcej o: „Szukanie Jajka”
31 października 2018

Turniej Niepodległości

logoGMINNY OŚRODEK KULTURY W BOĆKACH ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA  NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 11 listopada 2018 r.

Czytaj więcej o: Turniej Niepodległości
Przejdź do - "Mam Talent"
27 czerwca 2018

"Mam Talent"

Reprezentanci z Bociek Weronika i Wiktoria oraz Marek zdobyli I miejsce w Finale konkursu "Mam Talent" - V edycja organizowanego przez Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im Anny Dernowskiej w Kalnicy podczas XII Festynu Rodziny przy zbiorniku wodnym Otapy - Kiersnówek.

Gratulujemy!

Przejdź do - „MAM TALENT”
6 czerwca 2018

„MAM TALENT”

5 czerwca 2018 r. (wtorek) w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury im. Anny Dereszowskiej w Kalnicy odbyły się eliminacje konkursu pn. „Mam Talent”. Gminny Ośrodek Kultury
i Gminę Boćki reprezentowali: Wiktoria Panasiuk, Weronika Nazaruk i Marek Turkowicz - członkowie zespołu folklorystycznego Klekociaki.

Czytaj więcej o: „MAM TALENT”