Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

22 grudnia 2020

Nabór uczestników do projektu

logo

Uwaga mieszkańcy powiatu bielskiego!

Centrum Integracji Społecznej w Boćkach prowadzi nabór uczestników do projektu pn. „Regionalne Innowacje Społeczne - Centra Integracji Społecznej województwa podlaskiego”.

Uczestnikiem projektu może być: osoba zagrożona ubóstwem lub wykluczeniem społecznym (art.1 ust.2 ustawy z dnia 13.06.2003 o zatrudnieniu socjalny) pozostających bez zatrudnienia w tym m.in. osoby długotrwale bezrobotne, niepełnosprawne, kwalifikujące się do objęcia wsparciem pomocy społecznej.

 

Czytaj więcej o: Nabór uczestników do projektu
13 grudnia 2019

Ogłoszenie

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym - świadczenie przez Wykonawcę usługi cateringowej w ramach projektu

Czytaj więcej o: Ogłoszenie
26 listopada 2019

Nabór uczestników do projektu

logo

Gmina Boćki ogłasza nabór uczestników do projektu pn. „Regionalne Innowacje Społeczne - Centra Integracji Społecznej województwa podlaskiego”.

Lider projektu: Miasto Łomża
Partner: Gmina Boćki
Realizator: Centrum Integracji Społecznej w Boćkach Realizator: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Boćkach Okres realizacji projektu: 01.04.2019 – 31.03.2022

Czytaj więcej o: Nabór uczestników do projektu
27 sierpnia 2019

Ogłoszenie

Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Boćkach ogłasza nabór na stanowisko: Pośrednika pracy w Centrum Integracji Społecznej w Boćkach

Czytaj więcej o: Ogłoszenie
27 sierpnia 2019

Ogłoszenie

Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Boćkach ogłasza nabór na stanowisko: Specjalisty ds. realizacji wsparcia organizacyjnego i świadczeń uczestników w Centrum Integracji Społecznej w Boćkach.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie