Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Ankieta - rewitalizacja w Gminie

Szanowni Państwo,

Gorąco apelujemy i prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób uzyskać dane, na podstawie których wyznaczymy na terenie Gminy obszary wymagające interwencji, co w konsekwencji przysłuży się ich naprawie w ramach programu rewitalizacji. Rewitalizacja bowiem to wyprowadzanie obszarów zdegradowanych ze stanu kryzysowego poprzez zintegrowane działania, tak by w końcowym efekcie przywrócić je na rzecz lokalnej społeczności, przestrzeni i gospodarki.

Badanie ankietowe jest częścią prac nad „Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Boćki na lata 2024-2034”. Bardzo zależy nam na Państwa opinii (ocenie), ponieważ dzięki niej może powstać dokument obiektywny, w pełni odpowiadający lokalnym potrzebom. Będziemy wdzięczni za udział  w badaniu i podzielenie się z nami własnymi przemyśleniami.

Ankieta jest anonimowa. Ankiety prosimy wypełnić w terminie do 5 lipca 2024 r. on-line

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAzWVXPvp9XN3sf5dhyYL8-2zUJU_fAdE0ewdQhpU9KOOu5A/viewform?usp=sf_link