Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

OGŁOSZENIE o konsultacjach społecznych

Wójt Gminy Boćki informuje i zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Rewitalizacji dla Gminy Boćki.

Przedmiotem konsultacji jest projekt Program Rewitalizacji dla Gminy Boćki.

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są Interesariusze rewitalizacji, a w szczególności: mieszkańcy obszaru rewitalizacji oraz właściciele, podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność gospodarczą; podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność społeczną, w tym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji odnośnie Programu Rewitalizacji dla Gminy Boćki.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od dnia 1 sierpnia 2017 r. do dnia 15 września 2017 r. do godz. 16:00 w formie:

1) Zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na:

a) dyżur konsultacyjny w godzinach od 8-16 od poniedziałku do piątku w Urzędzie Gminy w Boćkach (pok. 19).

b) piknik społeczny w dniu 2.08. 2017 oraz 20.08.2017 - Specjalnie na tę okazję przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Animatorzy zapewnią uczestnikom imprezy liczne zabawy i konkurencje, m.in. malowanie twarzy, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, przeciąganie liny, kręcenie hula hop. Mieszkańcom przewidziano słodkie niespodzianki m.in. wata cukrowa.

Podczas pikniku w dniu 2.08.2017, wśród młodzieży i dorosłych, zostanie przeprowadzone badanie ankietowe obejmujące tematykę diagnozy i analizy zjawisk kryzysowych, deliminację obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji w Gminie Boćki. Podczas pikniku w dniu 20.08.2017, wśród młodzieży i dorosłych, zostanie przeprowadzone badanie ankietowe obejmujące tematykę umożliwiającą omówienie i ocenę propozycji wizji, celów i projektów do Programu Rewitalizacji.

c) spotkanie otwarte z interesariuszami rewitalizacji, w formie warsztatów, umożliwiających omówienie i ocenę propozycji wizji, celów i projektów, zawartych w projekcie Programu Rewitalizacji dla gminy Boćki, a także wyrażenie opinii, propozycji i uwag.

spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy w Boćkach, ul. Plac Armii Krajowej 3, w dniu 1.09.2017 lipca 2017r. w godz. 13:00-16:00;

d)  spacer badawczy po terenie miejscowości Boćki o godzinie 10.00. Rozpoczęcie przed Urzędem Gminy w Boćkach.

e) spotkanie otwarte z interesariuszami rewitalizacji, w formie warsztatów, umożliwiających omówienie i ocenę propozycji wizji, celów i projektów, zawartych w projekcie Programu Rewitalizacji dla gminy Boćki, a także wyrażenie opinii, propozycji i uwag.

I spotkanie odbędzie się w Świetlicy wiejskiej w Sielcu, ul. Plac Armii Krajowej 3, w dniu 7.09.2017 lipca 2017r. w godz. 10:00-12:00;

II spotkanie odbędzie się w Świetlicy wiejskiej w Sielcu, ul. Plac Armii Krajowej 3, w dniu 7.09.2017 lipca 2017r. w godz. 10:00-12:00;

f)  Zbieranie uwag, propozycji i opinii w formie papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem formularza. Wypełnione formularze można dostarczyć:

a. drogą elektroniczną na adres: sekretariat@gminabocki.pl,

b. drogą korespondencyjną na adres: Gmina Dziwnów, ul. Plac Armii Krajowej 3, 17-111 Boćki,

c. bezpośrednio w Urzędzie Gminy Boćki pokój nr 9

Formularz będzie  dostępny na stronie internetowej Gminy Boćki pod adresem www.gminabocki.pl,

Nie będą rozpatrywane propozycje i opinie:

– niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem.