Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Piknik Społeczny w Boćkach

W słoneczną środę dnia 2 sierpnia na placu przy Urzędzie Gminy w Boćkach odbył się Piknik Społeczny. Impreza poświęcona była opracowywanemu przez Gminę Boćki Programowi Rewitalizacji.

Specjalnie na tę okazję przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na placu rozstawiono dmuchane place zabaw,  zjeżdżalnię oraz basen z kulkami do skakania. Animatorzy zapewnili uczestnikom imprezy liczne zabawy i konkurencje, m.in. malowanie twarzy, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, przeciąganie liny, kręcenie hula hop. Razem z najmłodszymi w zabawie przy dźwiękach radosnej muzyki, radosny czas umilały chodzące pluszaki.

Ponadto mieszkańcom miejscowości zapewnione słodkie niespodzianki – wata cukrowa, popcorn i lody. Aktywnemu wypoczynkowi towarzyszyła ciepła, rodzinna atmosfera.

Podczas pikniku, wśród młodzieży i dorosłych, przeprowadzono badanie ankietowe obejmujące tematykę diagnozy i analizy zjawisk kryzysowych, deliminację obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji w Gminie Boćki.

Piknik zorganizowany został w ramach realizowanego przez Gminę Boćki projektu pn. „Gminny Program Rewitalizacji” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Spójności.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włożyły swój wkład i zaangażowanie w organizację Pikniku Społecznego w Boćkach.