Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacji Województwa Podlaskiego

Dzięki otrzymanej dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz środków z budżetu Gminy Boćki, strażakom z jednostek: OSP Andryjanki, OSP Boćki, OSP Dubno, OSP Wygonowo  został zakupiony sprzęt ratowniczo- gaśniczy i umundurowanie. Całkowity koszt sprzętu wyniósł 24.440,00 zł, z czego dofinansowanie ze środków Województwa Podlaskiego to 24.000,00 zł.

Jednostki te wzbogacą się m.in. o: węże, latarki, prądownicę, buty strażackie gumowe, wkłady ocieplające, ubrania specjalne, hełmy, zestaw pianowy z pojemnikiem, szelki bezpieczeństwa, prostownik z rozruchem 12/24V, rękawice, ubranie koszarowe, trzewiki na zawody.

Zakupiony sprzęt i wyposażenie w zdecydowany sposób podniesie skuteczność i bezpieczeństwo działań strażaków w zakresie niesienia pomocy poszkodowanym osobom, bezpośrednio na miejscu zdarzenia.