Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Centrum Kulturalno – Turystyczne

Menu dla: Centrum Kulturalno – Turystyczne

Centrum Kulturalno – Turystyczne
ul. Plac Armii Krajowej 5
17-111 Boćki
tel. 85 731 31 42
Dorota Kędra Ptaszyńska
d.ptaszynska@gminabocki.pl

Biuro projektów znajdujące się w Centrum Kulturalno – Turystycznym „Stara Gmina” zajmuje się analizowaniem sytuacji lokalnej mieszkańców Gminy Boćki (ankiety, diagnozy, statystyki, konsultacje z Powiatowym Urzędem Pracy, z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Dyrektorami Szkół, lokalnymi liderami czy rozmowy z potencjalnymi beneficjentami).

Jest to niezbędne na wstępnym etapie pisania wniosku, ponieważ wnioskodawca np. Gmina Boćki, jest w stanie za pomocą tych działań określić jakie szkolenia zainteresują lub znajdą zapotrzebowanie wśród lokalnych rolników, dzieci i młodzieży, osób pracujących, osób wykluczonych, czyli ogólnie mówiąc grup mieszkańców do których kierowane są poszczególne projekty.

 Biuro zajmuje się nie tylko pisaniem wniosków ale i wyszukiwaniem atrakcyjnych szkoleń dla mieszkańców Gminy Boćki wśród innych instytucji realizujących projekty. Do tej pory mieszkańcy naszej gminy skorzystali ze szkoleń prowadzonych przez Training Group, EUROPARTNER AKIE, Fundację EFORT, a także szkoleń i dofinansowań na otwarcie działalności udostępniane przez Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim.

Budynek CKT